هرکس مشکلی از مومنی را برطرف نماید و او را خوشحال سازد ، خداوند او را روز قیامت خوشحال و راضی می گرداند . امام رضا " (ع)
حدیث
مسابقه  جدول ِخرمشهر
چهارشنبه 02 خرداد 1397
0 یادداشت
همزمان با فرارسیدن سوم خرداد ماه و سالروز آزادی خرمشهر مسابقه جدول خرمشهر توسط کتابخانه امیر کبیر برگزار می شود.
 
چهارشنبه 02 خرداد 1397
0 یادداشت
کارگاه آشنایی با سبک زندگی نوجوانان به منظور آشنایی خانواده ها با تحولات دوران نوجوانی 6 خرداد ماه در فرهنگسرای ملل برگزارمی شود.
 
نیستی در هست در فرهنگسرای ملل
چهارشنبه 02 خرداد 1397
0 یادداشت
نمایشگاه نقاشی با عنوان " نیستی در هست " آثارمشترک داریوش رحمانی و نرگس ملکی از تاریخ 4 تا 13 خردادماه در نگارخانه فرهنگسرای ملل برگزار می شود.
 
غوغایی در سکوت در فرهنگسرای ملل
سه شنبه 01 خرداد 1397
0 یادداشت
نمایشگاه نقاشی آثار عظیم بک مومیوند با عنوان غوغایی در سکوت از تاریخ 4 تا 13 خرداد ماه در نگارخانه فرهنگسرای ملل برگزار می شود.
 
نمایش و نقد و بررسی انیمیشن کو کو
سه شنبه 01 خرداد 1397
0 یادداشت
انیمیشن بلند " کوکو " ساخته لی انکریچ برنده دو جایزه اسکار بهترین انیمیشن و بهترین ترانه اورجینال چهارشنبه 2 خردادماه در فرهنگسرای ملل نقد و بررسی می شود.
 
زندگی در تئاتردر خانه موزه استاد عزت اله انتظامی
سه شنبه 01 خرداد 1397
0 یادداشت
نمایشگاه زندگی در تئاتر نوشته دیوید ممت و مترجم و کارگردانی داریوش مودبیان از تا ریخ ششم تا پانزدهم خرداد ماه در خانه موزه استاد عزت اله انتظامی هرشب ساعت 20 به روی صحنه می رود.
 
 کارگاه چه کسی چه چیزی بپوشد ؟ در فرهنگسرای ملل
شنبه 29 اردیبهشت 1397
0 یادداشت
کارگاه آموزشی چه کسی چه چیزی بپوشد ؟ با حضور اکرم بایه طراح مد و لباس دوشنبه 31 اریبهشت ماه در فرهنگسرای ملل برگزار می شود.
 
ویژه برنامه های ماه مبارک رمضان در مراکز فرهنگی هنری منطقه یک
شنبه 29 اردیبهشت 1397
0 یادداشت
همزمان با فرارسیدن ماه مبارک رمضان مراکز فرهنگی هنری منطقه یک برنامه های متنوعی را ازتاریخ 27 اردیبهشت ماه تا 24 خرداد ماه تدارک دیده است .
 
هم نشینی  جمعی از هنرمندان نقاشی  ایران در فرهنگسراى ملل.
پنج شنبه 27 اردیبهشت 1397
0 یادداشت
فرهنگسرای ملل همزمان با فرارسیدن سالروز پاسداشت حکیم ابوالقاسم فردوسی و با مشارکت موسسه فرهنگی پیش رو برنامه هم نشينى نقاشانه را روز گذشته سه شنبه 25 اردیبهشت ماه با حضور جمعي از هنرمندان برگزار شد.
 
نمایش و نقد و بررسی فیلم نخ خیال در فرهنگسرای ملل
دوشنبه 24 اردیبهشت 1397
0 یادداشت
در دویست و بیست و یکمین نشست کانون فیلم خط سوم فیلم سینمایی " نخ خیال " ساخته پل توماس اندرسون چهارشنبه 26 اردیبهشت ماه در فرهنگسرای ملل نقد و بررسی می شود.
 
اعلام مناسبت ها

گالري عکس