هرکس مشکلی از مومنی را برطرف نماید و او را خوشحال سازد ، خداوند او را روز قیامت خوشحال و راضی می گرداند . امام رضا " (ع)
حدیث
نمایش خبر

نمایشگاه گروهی نقاشی از شاهنامه در فرهنگسرای ملل

| اندازه قلم     
 
 
ارسال ایمیل print
نمایشگاه گروهی نقاشی از شاهنامه در فرهنگسرای ملل

همزمان با فرارسیدن سالروز بزرگداشت حکیم ابوالقاسم فردوسی  و به منظور نکوداشت مقام شاعر بزرگوار نمایشگاه نقاشی گروهی جمعی از کودکان  از تاریخ 21 تا 31 اردیبهشت ماه در نگارخانه  ملل برگزارمی شود.


به گزارش روابط عمومی فرهنگسرای ملل؛  نمایشگاه گروهی نقاشی   کودکان با موضوع داستانها و شخصیتهای شاهنامه به مدت 10 روز در این نمایشگاه برپامیشود.

در این نمایشگاه بیش از 100 اثر ازاثار کودکان مقطع پیش دبستانی با تکنیک پاستل به سرپرستی لیلی شیخ سلطانی درمعرض دید عموم قرر خواهد گرفت .

این نقاشی ها بر گرفته از داستانهای پندآموز شاهنامه فردوسی است که به منظور اشنایی هر چه بیشتر با فرهنگ و ادب فارسی برگزار شده است .افتتاحیه این نمایشگاه جمعه از ساعت 16 تا 18 با حضور جمعی از کودکان و خانواده های آنها برگزار خواهد شد.

  علاقمندان جهت  بازدید از نمایشگاه می توانند به  نشانی  قیطریه ، بوستان قیطریه ، فرهنگسرای ملل ، نگارخانه ملل مراجعه و یا  جهت اطلاعات بیشتر از برنامه های این مرکزمی توانند  به  نشانی اینترنتی Melal.farhangsara.ir  و یا اینستا گرام فرهنگسرا به نشانی  farhangsaramelal1 مراجعه کنند.      

>دسته بندی:اخبار فرهنگسرا, اخبار فرهنگسرا, خبر مهم
تعداد بازدید 28 مرتبه امتیاز : rating
تگ ها:
 
 
 
  نظرات